skip to Main Content

JO9-1 en JO9-2 zijn beide Elftal van de Week

Enter JO9-1 en JO9-2 zijn beide elftal van de week bij Enter 1 – DAVO 1 (zondag 7 april)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

JO9-1:
Guus Kosters, Bram Busger, Sil Nijboer, Jayson van de Maat, Finn Schreurs, Sten Lozeman, Sieb Wiggers, Douwe Wiggers, Koen Jannink

JO9-2: Ons team is wel iets veranderd. We hebben er nog 6.

De jongen linksvooraan Guus Kosters zit nu weer bij JO9-1 en de keeper Teun Kerkhof ook.
De andere 5 zitten allemaal nog in Jo9-2
Linksachter: Koen Lammertink
Middelste vooraan links: Douwe Krake
Midden: Bent Spoelder
Rechts vooraan: Matz Kerkhof
Helemaal rechts: Stan Rikkert
Siem Roetgering (Staat niet op de foto)

Back To Top