skip to Main Content

JO11-1 Elftal van de Week

Enter JO11-1 elftal van de week bij Enter 1 – Sv Zwolle 1 (zondag 24 nov)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

JO11-1 van links naar rechts:
Siemen Rosman, Kaiya Borkent, Dex Ligtenberg, Bram Schrooten, Jasper Krake, Stef Brinkman, Luut Rutgers, Maas Rutgers, Kai Pluimers & Tom Freriksen.

Back To Top