skip to Main Content

Jeugdleiders en jeugdtrainers: Start seizoen 2016 – 2017

In een eerder bericht deze week op de Website hebben wij u al geïnformeerd over een andere wijze van communicatie bij de jeugdteams. Per team is daar voor ons 1 aanspreekpunt, die de communicatie verzorgt met het gehele team.
In bijgaand document, dat reeds verstuurd is aan uw aanspreekpunt, vindt u ook overige informatie die voor u als jeugdleider en of trainer van belang is. Let ook op de bijzondere data die daar genoemd worden o.a. voor trainerscursus (26 augustus en 9 september) , bijeenkomst met keepers (31 augustus) en ophalen kleding, ballen (10 en 17 augustus) etc.

Let ook op de Website voor aanvullende informatie; zo komen er ook nog kleine wijzigingen in de overzichten van trainingen, velden en kleedkamers etc.

Graag dit document goed lezen en daar naar handelen.

Het Jeugdbestuur en de Technische Commissie

 

Back To Top