MO9-1 elftal van de week

Enter MO9-1 elftal van de week bij Enter 1 – Diepenveen 1 (zondag 9 december)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Van links naar rechts:
Lieke Broekkamp, Nina en Sterre Kamerink, Eliza Atalay, Yazz Otten, Roos Kolenbrander, Elief Atalay, Florine Roetgerink en Frederieke Slot.

Ontbreken op de foto :
Puck Bloem en Feline van Coesant.