JO8-1 elftal van de week

Enter JO8-1 elftal van de week bij Enter 1 – ABS 1 (zondag 21 oktober)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Achterste rij: Duuk Slagers, Gijs Schrooten en Julian Stevens

Voorste rij: Jens ten Berge, Thijs Kerkhof, Kick Slaghekke, Sjoerd Temmink en Jens Homan

Berend van de Biggelaar staat niet op de foto.