JO11-3 elftal van de week

Enter JO11-3 elftal van de week bij Enter 1 – Markelo 1 (zondag 3 februari)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Bovenste rij van links naar rechts:
Boet Scheffel, Robin Pigge, Yuup Prieshof, Olav Blom en Wes Otten.

Onderste rij van link naar rechts:
Twan Hodes, Ties Meulman, Tijn Wiggers, Rens Heering, Jeremy Polko en Cas van Pijkeren.

Trainers : Ewald Polko en Robert Heering
Leiders : Rob Prieshof en Gerwin Meulman