Enter JO11-3 elftal van de week

Enter JO11-3 elftal van de week bij Enter 1 – WVV 1. (zondag 11 maart)

Voorafgaande aan de wedstrijd worden ze door ons ontvangen en mogen spelen met een aantal 1e elftal spelers. In de rust van de wedstrijd wordt er door het elftal penalty geschoten op de reserve keeper van het elftal. Na afloop zullen alle spelertjes nog een mooi aandenken aan deze middag mee krijgen.

Heel belangrijk is, dat familie mede van harte is uitgenodigd om dit bij te wonen. Vaders, moeders, opa’s en oma’s etc. Jullie zijn allemaal van harte uitgenodigd om van deze middag een onvergetelijk moment te maken.

Hierbij de namen van E4:

Links boven: Stan Baartman, Jesse Nijland, Marten Schrooten, Wessel Braamhaar, Wout Kosters.

Links onder: Ties Hofland, Ties Pluimers, Jesse ten Berge, Hidde Slotman en Hugo Wekdam.

Leiders: Maik ten Berge en Renzo Schrooten.

Trainers: Dani Luberti, Thijs Kerkhof en Maarten Gerritsen.